Csoportmérkőzések után a megyei döntők kerülnek megrendezésre az utánpótlás futsal tornasorozatokon

2022. február. 24., 07:48   |

Harkányban kerülnek megrendezésre a futsal U11 és U13 korosztály döntői szombaton.

Az U11 és U13 korosztály csoportmérkőzéseinek tabellái a cikk alján a Letölthető dokumentumokban megtekinthetőek.

U11 korosztály döntő:
Helyszín:
Harkány Városi Sportcsarnok (Harkány, Petőfi S. u.)
Időpont: 2022. február 26. (szombat) 8:00 – 10:45 óra

A négy csoport 1. helyezettje került a Megyei Döntőbe.

A résztvevő csapatok:

Bólyi SE, Gyógyfürdő Harkány, Pécsi EAC; Pécsi Sportolda SE

Lebonyolítás:

A Megyei Döntőben a csapatok körmérkőzéses formában döntik el a helyezések sorsát. A mérkőzések játékideje: 2 x 10 perc, a félidők között maximum 5 perc szünettel.

U13 korosztály döntő:
Helyszín: Harkány Városi Sportcsarnok (Harkány, Petőfi S. u.)
Időpont: 2022. február 26. (szombat) 11:00 – 13:15 óra

A három csoport 1. helyezettje került a Megyei Döntőbe.

Bólyi SE, Gyógyfürdő Harkány, Pécsi Sportolda SE

A program:

11:00 Harkány - Bóly
11:40 Bóly - Sportolda
12:20 Sportolda – Harkány

a mérkőzések kizárólag érvényes védettségi igazolvány birtokábanorrot és szájat eltakaró maszk használatával tekinthetők meg!

A többi korosztály döntőire később kerülnek megrendezésre. Szervezésük folyamatban van.

Letölthető dokumentumok

További hírek

Bajnokság
„Gyermekszektor-jegyek” igényelhetők a Paksi FC – Ferencvárosi TC férfi MOL Magyar Kupa-döntőre

2024-04-30 08:56:47

2024. május 15-én, szerdán kerül megrendezésre a férfi MOL Magyar Kupa-döntő, amelyre az MLSZ lehetőséget biztosít az egyesületekben és a grassroots-programokban résztvevő, iskolákban (Bozsik Intézményi Program, McDonald’s Fair Play Cup) focizó gyermekek (U19-es korosztályig) és nevelőik számára, hogy a „Gyermekszektor-program” keretében térítésmentesen nézhessék meg a mérkőzést, együtt szurkolhassanak.

Bajnokság
McDonald’s Fair Play Cup regionális döntő 2023/2024: a lányoknak sikerült, a fiúknak nem sikerült az országos döntőbe jutás

2024-04-26 09:40:22

Április 25-én Székesfehérváron, a Sóstói Stadion műfüves pályáján öt vármegye – Budapest, Tolna, Komárom-Esztergom, Fejér és Baranya – részvételével zajlott le McDonald’s Fair Play Cup 2023/24-es szezonjának regionális döntője, ahol vármegyénk legjobb középiskolás fiú és leány csapata vett részt.

Bajnokság
A MESZESI SULI és az ANK győzelmével zárult a Pécsi Iskolai Kispályás  Labdarúgó Bajnokság

2024-04-24 16:32:32

A MESZESI SULI és az ANK győzelmével zárult a Pécsi Iskolai Kispályás Labdarúgó Bajnokság

A Pécsi Iskolai Bajnokság 3. (záró) fordulójának az Id. Dárdai Pál Labdarúgó Up. Edzőközpont műfüves csarnoka adott otthont április 24-én szerdán. Az első két tornához hasonlóan kiélezett, izgalmas, de sportszerű mérkőzések jellemezték az eseményt.

Bajnokság
I. Zsuga-Bonito Bajnokság – 2. forduló

2024-04-23 07:55:06

Kilenc csapat részvételével került megrendezésre április 13-án az I. Zsuga-Bonito Bajnokság 2. fordulója Pécsen.