FUTSAL utánpótlás döntők végeredményei

2018. február. 26., 20:32   |

Február 17-18.-án a Leány futsal U19-U16-U14 bajnokságok, február 25.-én a Fiú futsal U17-U15-U13 megyei bajnokságok küzdelmei értek véget a megyében.

A tél folyamán folyamatosan zajlottak a futsal bajnokságok a leány és fiú utánpótlás korosztályokban. Az elmúlt hétvégéken több korosztályban is befejeződtek a megyei döntők küzdelmei. Az alábbiakban olvashatóak az egyes korosztályok döntőinek végső sorrendjei:

6. MLE-Sásd

A bajnokságok és döntők mérkőzéseinek jegyzőkönyvei az MLSZ adatbankjában megtekinthetőek a megfelelő szűrők kiválasztásával:

Bajnokság
A MESZESI SULI és az ANK győzelmével zárult a Pécsi Iskolai Kispályás  Labdarúgó Bajnokság

2024-04-24 16:32:32

A MESZESI SULI és az ANK győzelmével zárult a Pécsi Iskolai Kispályás Labdarúgó Bajnokság

A Pécsi Iskolai Bajnokság 3. (záró) fordulójának az Id. Dárdai Pál Labdarúgó Up. Edzőközpont műfüves csarnoka adott otthont április 24-én szerdán. Az első két tornához hasonlóan kiélezett, izgalmas, de sportszerű mérkőzések jellemezték az eseményt.

Bajnokság
I. Zsuga-Bonito Bajnokság – 2. forduló

2024-04-23 07:55:06

Kilenc csapat részvételével került megrendezésre április 13-án az I. Zsuga-Bonito Bajnokság 2. fordulója Pécsen.

Bajnokság
Baranya Vármegyei Kupa - 2023-2024 - 4. forduló párosításai

2024-04-22 12:22:44

Az MLSZ Baranya Vármegyei Igazgatóságán a mai napon (ápr. 22.) kisorsoltuk a Baranya Vármegyei Kupa 2023-2024 évad 4. fordulójának mérkőzéseit.

Bajnokság
FAIR PLAY - 2024 február-március hónap legsportszerűbb csapatai

2024-04-19 11:23:27

A mai napon (ápr. 19.) a 2024 február-március hónap sportszerűségi verseny győztesei részesültek díjazásban az MLSZ BVI jóvoltából az Igazgatóság irodájában.