Lovászhetény-Pécsváradi győzelem a Baranya Vármegyei Kupa döntőjén

2024. május. 29., 20:25   |

Kétgólos Lovászhetény-Pécsvárad győzelem született a Baranya Vármegyei Kupa szerdai döntőjében, amelyet az MLSZ Baranya Vármegyei Igazgatósága a PMFC stadionban rendezett meg.

Nyárias időben, kitűnően előkészített pályán került megrendezésre a Baranya Vármegyei Kupa 2023-2024 évad döntője. A kilátogató nézők élvezetes, színvonalas mérkőzést tekinthettek meg, amelyen a Lovászhetény-Pécsvárad megérdemelt győzelmet aratott. Érdekesség, hogy a pécsváradiak két büntetőhöz is jutottak, amelyből az egyiket sikerült értékesíteni a 88. percben, majd a 95. percben duplázták meg előnyüket egy szép kontratámadás végén és tettek pontot a meccs végére.

A mérkőzés végén Bogyay Zoltán (MLSZ Baranya Vármegyei Igazgató), Réfi Gábor (MLSZ BVI Társadalmi Elnök) és Polgár László (MLSZ BVI Versenybizottsági Elnök) adta át az érmeket és serlegeket a döntő résztvevőinek.

Baranyából négy csapat (Lovászhetény-Pécsvárad, Gyógyfürdő Harkány, Bólyi SE, Himesháza KSE) jutott a MOL Magyar Kupa 2024-2025 országos főtáblájára.

Baranya Vármegyei Kupa döntő - 2024.05.29 - 17:00 -PMFC Stadion

LOVÁSZHETÉNY-PÉCSVÁRAD KFT -  GYÓGYFÜRDŐ HARKÁNY  2-0 (0-0)
Góllövők: Kovács Attila (88.'-büntetőből), Kelemen Ferenc (95.')