Megszórták a Mágocsot a pogányiak - videó összefoglaló

2018. november. 19., 15:18   |

Alaposan beleszaladt a pogányi késbe a Mágocs a labdarúgó Baranya megyei III. osztály Czibulka-csoportjának legutóbbi fordulójában, hazai pályán 15 gólt kaptak.

Valódi gólzáport, ezen belül néhány furcsa gólt hozott a pogányiak mágocsi vendégjátéka, hiszen a vendégek 15-1-re nyertek. A második félidőben akadt olyan periódus, amikor négy perc alatt négy találat is esett, a hazaiak csak a mérkőzés hajrájában tudták megszerezni becsületgóljukat. A pogányi Lóki Roland egymaga hatszor talált be.

Megyei III. o. férfi felnőtt Czibulka csoport 13. forduló
Mágocs VSK Labdarúgó pálya - 2018.11.17 - 13:00

MÁGOCS VSK - POGÁNYI SE 1-15 (0-6)
Góllövők: Mihályi Róbert 85.' ill. Szemmelróth Dávid 10.', 54.', 68.', 83.', Lóki Roland 23.', 43.', 55.', 62.', 82.' 90.'