A Baranya Megyei Labdarúgó Válogatott nyerte a Dél-Közép Dunántúli Regionális tornát

2019. december. 01., 15:12   |

Veretlenül, kapott gól nélkül nyerte meg a székesfehérvári tornát válogatottunk!

Az MLSZ Fejér Megyei Igazgatósága rendezte november 30-án és december 01-én  a megyei labdarúgó válogatottak Dél-Közép Dunántúli Regionális Tornáját,  Baranya, Somogy, Tolna, Budapest, és a rendező Fejér megye részvételével körmérkőzéses formában a MOL ARÉNA SÓSTÓ Edzésközpont műfüves pályáin. Válogatottunk kiemelkedően teljesítve, imponáló gólkülönbséggel (0 kapott gól) jutott az Országos Döntőbe, amelyet az MLSZ Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatósága rendez a következő hétvégén a négy Regionális győztes részvételével.

Eredmények: november 30. (szombat):
13:30 - FEJÉR - SOMOGY  2-0
13:30 - BARANYA - TOLNA 1-0
15:00 -  SOMOGY - BUDAPEST 0-3
15:00 -  TOLNA - FEJÉR 3-0
16:30 - BUDAPEST - BARANYA 0-0

Eredmények: december 01. (vasárnap):
9:30 - TOLNA - SOMOGY 3-0