Magyar Kupa: NB I-es ellenfelet fogad a Siklós

2018. szeptember. 04., 16:02   |    

Magyar Kupa: NB I-es ellenfelet fogad a Siklós

Kisorsolák a Magyar Kupa 6. fordulójának párosítását, ebben a körben már csatlakoznak a sorozathoz az OTP Bank Liga és a Merkantil Bank Liga csapatai is. Baranyát öt egyesület (Siklós FC, PEAC, PMFC, Kozármisleny, Szentlőrinc) képviseli az Országos Főtáblán.

Az NB I-es és NB II-es csapatok kiemeltként szerepeltek a sorsoláson, vagyis nem kerülhettek össze egymással. Minden párosításban az alacsonyabb osztályú csapatok a pályaválasztók, míg azonos osztály esetében az elsőnek kihúzott csapat lesz a pályaválasztó. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el, a forduló hivatalos játéknapjai: szeptember 22-23. (szombat-vasárnap). 

Izgalmas mérkőzéseket ígérnek a Baranya megyei vonatkozású összecsapások, talán a Siklósnak lehet a legnehezebb dolga az NB I-es Paks ellen, de ismerjük, hogy a kupákban az alacsonyabb osztályú csapatoknak nincs lehetetlen. Sok sikert kívánunk mind az öt csapatnak!

Íme a párosítások, kiemelve a Baranya megyei csapatokat:

Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (NB I)
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest (NB I)
Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I)
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
BKV Előre (NB III)–DVSC (NB I)
Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia (NB I)
Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
Tállya KSE (NB III)–MTK (NB I)
Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
Hódmezővásárhely (NB III)–Vác (NB II)
Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
Siklós (Baranya megye I.)–Paks (NB I)
Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–Siófok (NB II)
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
PMFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
Dabas (NB III)–SBTC (NB III)
Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)

Forrás: www.mlsz.hu


Címkék:

További hírek

Általános
Hatalmas győzelmet aratott a pécsi Faláb FC

2018-09-03 17:56:31

Hatalmas győzelmet aratott a pécsi Faláb FC

Augusztus 25-én tartotta meg ötödik eseményét a pécsi Faláb FC a PTE Jakabhelyi Kollégiumában. A csapat már MLSZ szinten is be lett vonva egy projektbe, s szemmel láthatóan egyre ügyesebbek a focipályán.

Általános
MLSZ Országos Pályaépítési Program - határidő hosszabbítás

2018-09-01 11:06:35

MLSZ Országos Pályaépítési Program - határidő hosszabbítás

Az MLSZ Országos Pályaépítési Program XVI. ütemének pályázati határideje meghosszabbításra kerül.

Általános
FUTSAL SZAKMAI NAP

2018-08-22 19:46:50

FUTSAL SZAKMAI NAP

Augusztus 25-én, szombaton 11:00 – 16:00 óra között az ELTE-BEAC Futsal Kupa keretében, az ELTE SE Sportcsarnokában (1117 Budapest, Bogdánfy Ö.u.10/B) az első alkalommal kerül megrendezésre a Futsal Szakmai Nap programsorozat.

Általános
Tájékoztatás az Országos Pályaépítési Program új pályázati üteméről

2018-08-03 11:03:33

Tájékoztatás az Országos Pályaépítési Program új pályázati üteméről

A Magyar Labdarúgó Szövetség Országos Pályaépítési Programjának keretén belül a sportegyesületnek lehetősége nyílik pályaépítésre pályázni.

Szponzorok