Megyei Fiú U15, U14 és Leány U15 "fesztiválokat" rendez az MLSZ BMI

2017. június. 11., 22:44   |

Megyei Fiú U15, U14 és Leány U15

Megyei Fiú U15, U14 és Leány U15 focifesztiválok kerülnek megrendezésre június 13-14.-én

u15fiu A FIÚ U15 korosztályú csökkentett pályaméretű torna rendszerű verseny fesztiválját a 4 csoport győztesének részvételével az Igazgatóság 2017. június 13-án (kedd) 16:00 órai kezdettel rendezi a PMFC Kovács telepi füves pályáin. Résztvevők: Mohácsi TE Bükkösd KSE Baksai SE Pécsváradi Spartacus SE   Program:  16:00 óra       Mohácsi TE – Bükkösd KSE és Baksai SE – Pécsváradi Spartacus SE 16:40 óra       Bükkösdi KSE – Pécsváradi Spartacus SE és Baksai SE – Mohácsi TE 17:20 óra       Bükkösdi KSE – Baksai SE  és Pécsváradi Spartacus SE – Mohácsi TE A játékidő: 2x15 perc/mérkőzés, a félidők között 5 perc szünettel. A helyezések az összpontszám alapján kialakított rangsor szerint kerülnek meghatározásra. A mérkőzés győztes csapata 3 pontot, döntetlen eredmény esetén mindkét csapat 1-1 pontot kap. Vereség esetén a csapat nem kap pontot. A fesztivál első helyezett csapata a legtöbb pontot szerzett sportszervezet, utolsó helyezett csapata a legkevesebb pontot szerzett sportszervezet. Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint kerül meghatározásra:
1.         a fesztiválon egymás ellen játszott mérkőzések pontkülönbsége;
2.         a fesztivál mérkőzéseinek össz - gólkülönbsége;
3.         a fesztivál mérkőzésein szerzett több gól; 4.         sorsolás
A FIÚ U14 korosztályú keresztpályás torna rendszerű verseny fesztiválját a 4 csoport győztesének részvételével az Igazgatóság 2017. június 14-én (szerda) 16:30 órai kezdettel rendezi a Bólyi Sportegyesület füves pályáin (7754 Bóly, Park u.). Bólyi SE Drávaszabolcsi DFC Beremendi ÉSK Pécsi VSK Program: 16:30 óra       Bólyi SE – Drávaszabolcsi DFC és Beremendi ÉSK - PVSK 17:15 óra       Beremendi ÉSK – Bólyi SE és PVSK – Drávaszabolcsi DFC 18:00 óra       Bólyi SE - PVSK  és Drávaszabolcsi DFC – Beremendi ÉSK A játékidő: 2x15 perc/mérkőzés, a félidők között 5 perc szünettel. A helyezések az összpontszám alapján kialakított rangsor szerint kerülnek meghatározásra. A mérkőzés győztes csapata 3 pontot, döntetlen eredmény esetén mindkét csapat 1-1 pontot kap. Vereség esetén a csapat nem kap pontot. A fesztivál első helyezett csapata a legtöbb pontot szerzett sportszervezet, utolsó helyezett csapata a legkevesebb pontot szerzett sportszervezet. Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint kerül meghatározásra:
ulanycikk
A Leány U15 korosztályú keresztpályás torna rendszerű verseny fesztiválját a 3 csoport győztesének részvételével az Igazgatóság 2017. június 14-én (szerda) 17:00 órai kezdettel rendezi a PMFC Kovácstelepi füves pályáin.

18:30 óra       Magyar Labdarúgó Egylet – Astra HFC Siklós

A játékidő: 2x15 perc/mérkőzés, a félidők között 5 perc szünettel.
A helyezések az összpontszám alapján kialakított rangsor szerint kerülnek meghatározásra.
A mérkőzés győztes csapata 3 pontot, döntetlen eredmény esetén mindkét csapat 1-1 pontot kap. Vereség esetén a csapat nem kap pontot.
A fesztivál első helyezett csapata a legtöbb pontot szerzett sportszervezet, utolsó helyezett csapata a legkevesebb pontot szerzett sportszervezet.