Sellye VSK nyerte a CSOFÉM Téli műfüves bajnokságot a megyei I-II. csapatok között

2017. február. 21., 15:10   |

Vasárnap rendezték a CSOFÉM Baranya Megyei Téli Műfüves Bajnokság megye I-es és II-es csapatainak döntőjét.

sellye_pvsk Mérkőzésjelenet a PVSK L. KFT - Sellye VSK döntőről - Kozármisleny műfű Az már hamar kiderült, hogy biztos új győztest avatnak majd a sorozat végén, ugyanis nem jutott a döntőbe sem a Szászvár, sem a Siklós, akiknek eddig rákerült a neve a kupára. Pályára lépett viszont a kozármislenyi döntőben a PVSK és a Sellye, és a kétszer negyven perces mérkőzés első félideje gól nélküli döntetlent hozott, fordulás után viszont hamar gólt szerzett a Sellye Szabó Kornél révén, majd nem sokkal később Sarkanti Márk is betalált, ezt követően Szabó Kornél újabb gólja már a biztos sellyei kupagyőzelmet jelentette. A harmadik helyért a Beremend ÉSK és a Szederkény csapatai küzdöttek, amelyből a szederkényi csapat került ki győztesen.  1 helyért: PVSK L. KFT - Sellye VSK  0 - 3  (gólok: Szabó K. (2), Sarkanti M.) 3. helyért: Beremendi ÉSK - Szederkény SE - 1 - 3 (gólok: Rónai K. ill. Troszt T., Zsebe G., Mándity T.)   Képek az eseményről: