U15 leány téli terembajnokság

2016. február. 23., 17:28   |

Véget ért a MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság által kiírt Baranya megyei leány U15 csapatok téli terem bajnoksága.

u15leany_0220cikk Szombaton (február 20.) Kozármislenyben véget ért a MLSZ Baranya Megyei Igazgatóság által kiírt Baranya megyei leány U15 csapatok téli terem bajnoksága.
A bajnokság három különálló tornából állt, ezeket összesítve derült ki a végső sorrend. A harmadik tornát immár hat csapat részvételével rendezték meg, a csapatokat két 3 csapatos csoportba sorsolták, ezek után a csoportok azonos helyezettjei játszották a helyosztókat. A torna győztese a PMFC csapata lett, miután a döntőben 2-0 arányban legyőzte a PMFC-Sásd csapatát. A harmadik helyért a Bóly illetve a PVSK csapatai küzdöttek 1-1-es végeredmény után végül a büntetőpárbajból a PVSK került ki győztesen, ezzel megszerezve a harmadik helyet.
A bajnokságot végül a PMFC csapata nyerte, miután mind a három tornán diadalmaskodtak. Második helyen a PMFC-Sásd, a harmadikon a Bólyi SE csapatai végeztek. A negyedik és a hatodik helyen holtverseny alakult ki, előbbin a Villány TC és a PVSK csapatai, utóbbin a Sellye VSK és a Beremendi Építők SK csapatai osztoztak.
2016. február 20.-ai torna eredményei:
Beremendi Építők SK - Bólyi SE  0-4 Sellye VSK - PVSK  0-1 Beremendi Építők SK - PMFC-Sásd  0-7 Sellye VSK - PMFC  0-10 Bólyi SE - PMFC-Sásd  1-2 PVSK - PMFC 0-9 V. helyért:    Beremendi Építők SK - Sellye VSK  0-3 III. helyért:  Bólyi SE - PVSK  1-1 (büntetőkkel nyert a PVSK) I. helyért:     PMFC-Sásd - PMFC  0-2 A HÁROM TORNA ÖSSZESÍTÉSE: I.   PMFC II.  PMFC-SÁSD III. BÓLYI SE IV. VILLÁNY TC és PVSK VI. SELLYE  VSK és BEREMENDI ÉSK PMFC leány u15